Partneri


Dezinfekcia áut

AKTÍVNA DEZINFEKCIA

Pomocou Aroma difúzera eMotion + náplň Aroma olej z obsahom certifikovaného dezimfekčného prvku.

Určený na celodenné používanie v originálnych difuzéroch New Aroma. Zabezpečí preventívnu dezinfekciu vzduchu a všetkých povrchov. 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 80,00 EUR

skladom
novinka

JEDNORÁZOVÁ DEZINFEKCIA

INTERIÉRU AUTA A AUTOKLIMATIZÁCIE

ČISTENIE A DEZINFEKCIA ULTRAZVUKOM

Ultrazvukové čistenie zabezpečujeme profesionálnym prístrojom, ktorý pomocou zvukových vĺn rozpráši čistiacu a dezinfekčú látku v priebehu niekoľkých minút.

Ultrazvukové čistenie a dezinfekcia:

  • interiéru
  • klimatizácie
  • ventilačného systému

OSOBNÝCH A NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV

DODÁVOK A AUTOBUSOV

Objednávky: 0911 856 693 alebo d-t@d-t.sk

Cena: 15€

 

Ultrazvukový prístroj

Profesionálny ultrazvukový prístroj pre čistenie a dezinfekciu klimatizácii a odstraňovanie (neutralizáciu) zápachu v interiéroch automobilov, autobusov apod. Prístroj má skriňu z ušľachtilej nerezocele, IEC-vstupný filter prúdového napájania a rad konštrukčných prvkov umožňujúcich skutočne profesionálne nasadenie v servisnej praxi. Funkčný princíp spočíva v špeciálne vyvinutých látkach viazaných vo vodnom roztoku. Prístroj je vybavený špeciálnym, mikročipom riadeným programovým kódom, a ultrazvukom rozprašuje vodný roztok prípravku do nepatrných kvapôčiek (menších než 5 mikrónov). Vstavaný ventilátor tlačí takto vytvorenú hmlovinu do pružne nastaviteľnej výfukovej hadice, následne do celého vnútra vozidla a celého vetracieho systému. Baktérie, plesne a ďalšie mikroorganizmy, ktoré majú ideálne prostredie na vlhkom vrchnom povrchu výparníku a vo vzduchových kanáloch klimatizácie/kúrenia/vetrania, sú prostredníctvom uvedenej hmloviny ničené a posádke automobilu tak nehrozia v tomto smere žiadne zdravotné problémy, ako sú alergické reakcie, kašeľ, slzenie očí atd. Obdobne je tomu v prípade použitia prístroja s prípravkom, ktorý umožňuje odstránenie/neutralizáciu zápachu interiéru. Pri aplikácii, kedy sa hmlovina prípravku rozstrekuje do celého interiéru vozidla, sa odstraňuje z interiéru zápach po cigaretách, po domácich zvieratách apod. Ide o rýchle a trvalé odstránenie, resp. chemické odbúranie zápachu, nie iba o krátkodobé prekrytie zápachu ako napríklad voňavkou.
Profesionálny ultrazvukový prístroj sa používa nie iba pri osobných a nákladných automobiloch, ale výborne sa uplatní napríklad u autobusov apod.

MzA4ZmE0